0
Корзина покупок пуста!
Звоните нам
Пишите нам
Приходите к нам
Харьков, Академика Павлова 82

Продукція ТМ Tia-Sport стала частиною інклюзивного центру у Миколаєві

Продукція ТМ Tia-Sport стала частиною інклюзивного центру у Миколаєві

Продукція ТМ Tia-Sport стала частиною інклюзивного центру у Миколаєві

Відкриття нового інклюзивного центру в Миколаєві – справжня подія! Подібні установи для України ще не ввійшли в буденне сприйняття. Це – один із маленьких кроків до омріяного європейського життя.

Центр призначений для роботи із дітьми з особливими потребами, порушеннями зору, слуху, відставанням у розвитку, неврологічними хворобами, тощо. Тут передбачені кабінети психолога, реабілітолога, педіатра. Облаштовані зали лікувальної фізкультури та гімнастики.

 

В підборі устаткування та обладнання для маленьких відвідувачів брала участь і наша компанія - ТМ Tia-Sport. Асортимент нашого сайту спрямований на створення безпечних модульних тренажерів та дидактичних матеріалів. Тут є з чого вибрати! Саме так і зробило керівництво нового інклюзивного центру Миколаєва.

Для малечі були замовлені кутовий сухий басейн , розвиваючі кубики з цифрами та буквами, м’який ігровий острівець  та дидактичний модуль для розвитку моторки дитини – Черепаха. З цим обладнанням дітки зможуть отримати повноцінну допомогу в розвитку, пристосуванні до навколишнього середовища, комунікації, засвоєння простих навичок та перших шкільних знань.

З першого ж дня роботи малеча активно прийнялася до вивчення модульних конструкцій. Вони яскраві, легкі, мобільні і, судячи з отриманих від замовника фотографій, дуже подобаються дітям. З огляду гігієни – це прості у застосуванні та прибиранні об’єкти, які легко піддаються вологому прибиранню.

За словами керівництва області, на Львівщині планується відкриття ще приблизно 25 інклюзивних ресурсних центрів. ТМ Tia-Sport пропонує співпрацю кожному із них для створення повноцінного ігрового середовища для дітей з особливими потребами!