0
Корзина покупок пуста!
Звоните нам
Пишите нам
Приходите к нам
Харьков, Академика Павлова 82

Купити мати спортивні Житомир

СписокТаблица
На странице:
Сортировка:

Мати спортивні для дому купити Житомир недорого

Як і інші міста України, купити спортивні мати Житомир прагне для зниження рівня травматизму під час занять фізичною культурою та спортом. Але знайти дійсно надійного виробника або дилера тут важко. Купівлю підлогових протекторів краще здійснювати у перевірених продавців з тривалим досвідом роботи та авторитетом, як в регіоні, так і в країні в цілому.

ТМ "Тіа-Спорт" один з небагатьох компаній-виробників, яка навіть за короткий строк роботи встигла позитивно зарекомендувати себе на ринку спортивних поверхонь. Ми співпрацюємо з роздрібними клієнтами, що бажають придбати спортивні мати для дому недорого, а також з великими оптовими замовниками. Це - приватні та державні школи, коледжі та інститути, дитячі садочки, тренажерні зали, клуби та секції. Для попередження дитячого травматизму підлогові мати для спортивного куточка закуповують ресторани з ігровою зоною, готелі, розважальні центри.

Замовити мат спортивний дитячий в Житомирі ціна

Для клієнтів ми пропонуємо вигідну цінову політику, знижки та акції. А для приміщень з особливостями планування - виготовлення покриттів на замовлення. Це - як стандартні в плані параметрів мати для спортивної гімнастики, так і габаритні зразки, що займають всю площу залу. Також при пошитті можуть враховуватися виступи, переходи, ніші та арки. Знизити їх небезпеку для життя людини в плані гострих кутів можна за допомогою спеціальних настінних покриттів.

Також на сайті можна замовити м'які мати для квартири. Це найменш щільний варіант протекторів. Вони тонші за професійні аналоги, але при цьому захищають власника від травм, а також протягів та переохолоджень при виконанні фізичних вправ. Найбільш зручні в цьому плані складені моделі. Вони не займають багато місця при зберіганні та легко транспортуються. Їх також закуповують для учбових установ, як індивідуальне місце для заняття дитини. Ціна на дитячі складені мати на сайті "Tia-Sport" дозволяє купувати їх і для приватного користування в домашніх умовах. Іншими словами, вона вигідна як в оптовому, так і в роздрібному плані.

Цены на популярные товары в группе Спортивні мати в Житомирі в Украине

Наименование товара Цена
Мат 100-100-5 см TIA-SPORT 660.00 грн
Мат 120-80-10 см TIA-SPORT 932.00 грн
Мат для пилона Pole Dаnce Грация-6 TIA-SPORT 3215.00 грн
Мат для пилона Грация-4 TIA-SPORT 2406.00 грн
Мат игровой Трансформер 100-100-10 см TIA-SPORT 1150.00 грн