0
Корзина покупок пуста!
Звоните нам
Пишите нам
Приходите к нам
Харьков, Академика Павлова 82

Купити мати спортивні Житомир

СписокТаблица
На странице:
Сортировка:

Спортивні мати в Житомирі - Часто задаваемые вопросы

Спортивні мати в Житомирі лучшие модели в 2021 году?
Какие товары купить в 2021 году из категории Спортивні мати в Житомирі?

В 2021 году часто покупают:

Какие недорогие товары в категории Спортивні мати в Житомирі?

ТОП товаров по низкой цене из категории Спортивні мати в Житомирі

Где купить Спортивні мати в Житомирі?

Вы можете купить Спортивні мати в Житомирі в онлайн магазине tia-sport.com и в магазинах:

  • Харьков, Академика Павлова 82, Офис 310.

 

Мати спортивні для дому купити Житомир недорого

Як і інші міста України, купити спортивні мати Житомир прагне для зниження рівня травматизму під час занять фізичною культурою та спортом. Але знайти дійсно надійного виробника або дилера тут важко. Купівлю підлогових протекторів краще здійснювати у перевірених продавців з тривалим досвідом роботи та авторитетом, як в регіоні, так і в країні в цілому.

ТМ "Тіа-Спорт" один з небагатьох компаній-виробників, яка навіть за короткий строк роботи встигла позитивно зарекомендувати себе на ринку спортивних поверхонь. Ми співпрацюємо з роздрібними клієнтами, що бажають придбати спортивні мати для дому недорого, а також з великими оптовими замовниками. Це - приватні та державні школи, коледжі та інститути, дитячі садочки, тренажерні зали, клуби та секції. Для попередження дитячого травматизму підлогові мати для спортивного куточка закуповують ресторани з ігровою зоною, готелі, розважальні центри.

Замовити мат спортивний дитячий в Житомирі ціна

Для клієнтів ми пропонуємо вигідну цінову політику, знижки та акції. А для приміщень з особливостями планування - виготовлення покриттів на замовлення. Це - як стандартні в плані параметрів мати для спортивної гімнастики, так і габаритні зразки, що займають всю площу залу. Також при пошитті можуть враховуватися виступи, переходи, ніші та арки. Знизити їх небезпеку для життя людини в плані гострих кутів можна за допомогою спеціальних настінних покриттів.

Також на сайті можна замовити м'які мати для квартири. Це найменш щільний варіант протекторів. Вони тонші за професійні аналоги, але при цьому захищають власника від травм, а також протягів та переохолоджень при виконанні фізичних вправ. Найбільш зручні в цьому плані складені моделі. Вони не займають багато місця при зберіганні та легко транспортуються. Їх також закуповують для учбових установ, як індивідуальне місце для заняття дитини. Ціна на дитячі складені мати на сайті "Tia-Sport" дозволяє купувати їх і для приватного користування в домашніх умовах. Іншими словами, вона вигідна як в оптовому, так і в роздрібному плані.

Купити мати спортивні Житомир цена в Украине

Наименование товара Цена Наличие В корзину
Мат для пилона Грация-4 TIA-SPORT 2406.00 грн Есть в наличии
Мат для пилона Pole Dаnce Грация-6 TIA-SPORT 3215.00 грн Есть в наличии
Мат игровой Трансформер 100-100-10 см TIA-SPORT 1150.00 грн Есть в наличии
Мат Домик с Кубиками TIA-SPORT 2422.00 грн Есть в наличии
Мат 120-80-10 см TIA-SPORT 932.00 грн Есть в наличии