0
Корзина покупок пуста!
Звоните нам
Пишите нам
Приходите к нам
Харьков, Академика Павлова 82

Купити мати спортивні Запоріжжя

СписокТаблица
На странице:
Сортировка:

Мати спортивні для дому купити Запоріжжя недорого

Купити спортивні мати в Запоріжжі прагнуть як приватні роздрібні, так і великі оптові замовники. Популяризація здорового способу життя, розвиток фізичної культури та спорту перетворив захисні підлогові поверхні на обов'язковий спортивний атрибут. Більше того, проведення тренувань без використання протекторів небажано, оскільки призводить до забиття, гематом та навіть переломів. Особливо це стосується занять з дітьми.

Ціна на дитячі складені мати сьогодні досить доступна. Тому придбати м'який протектор та максимально захистити дитину не буде дорого навіть для бюджетної категорії покупців. Проте для цього варто закуповувати вироби тільки у виробників.

ТМ "Тіа-Спорт" - один з провідних представників ринку захисних спортивних поверхонь. Встановлена на сайті цінова політика дозволяє співпрацювати з усіма категоріями покупців, надаючи прийнятну вартість продукції. Ми пропонуємо - мати для спортивної гімнастики, страхувальні мати, покриття для спортзалів, татамі тощо. Кожен з розроблених виробів відповідає загальноприйнятим стандартам якості. Уся продукція проходить контроль та тестування на міцність швів, стійкість до амортизаційних та силових навантажень.

Замовити мат спортивний дитячий в Запоріжжі ціна

Особлива увага приділяється поверхням, призначеним для дитячого користування. Наприклад, - підлогові мати для спортивного куточка. Такі конструкції встановлюють в спортивних залах, клубах, секційних класах. Приватні підприємці закуповують їх для ігрових кімнат, розвиваючих студій. Захистити малюків під час стрибків, переворотів зобов'язані навіть заклади громадського харчування, які облаштовують на території ресторану спортивно-ігровий комплекс.

Це ж стосується і занять в домашніх умовах. Спортивні мати для дому - недорого можна придбати на нашому сайті. А статус виробника дозволяє виконувати індивідуальні замовлення, враховуючи габарити приміщення та вимоги клієнта. У разі придбання виробу для домашнього користування важливо правильно підібрати розмір та щільність Замовити м'які мати для квартири ви можете з допомогою менеджерів-консультантів ТМ Tia - Sport".

Цены на популярные товары в группе Спортивні мати в Запоріжжі в Украине

Наименование товара Цена
Мат дизайнерский складной TIA-SPORT 4593.00 грн
Мат для массажа складной в сумке TIA-SPORT 3313.00 грн
Мат игровой Трансформер 100-100-10 см TIA-SPORT 1150.00 грн
Мат книжка 200-100-10 см TIA-SPORT 1837.00 грн
Мат складной 120-100-8 см с 2-х частей TIA-SPORT 1253.00 грн