0
Корзина покупок пуста!
Пишите нам
Приходите к нам
Харьков, Академика Павлова 82

Купити мати спортивні Вінниця Киев, Харьков - Украина.

СписокТаблица
На странице:
Сортировка:

Мати спортивні для дому купити Вінниця недорого

Купити спортивні мати у Вінниці пропонують багато місцевих інтернет-магазинів. Здебільшого це представництва іноземних компаній або дилери українських фабрик. Проте найбільш доцільний з точки зору економії коштів варіант - це закупівля протекторних поверхонь безпосередньо у виробника.

Ціна на дитячі складені мати в ТМ "Тіа-Спорт" приємно здивує як оптових, так і роздрібних покупців. Вартість у виробів - лояльна, а характеристики відповідають європейським стандартам якості. Продукція проходить ретельний контроль на етапах виробництва - від першого стібка у шві й до огляду зовнішнього вигляду готового зразка.

Мати для спортивної гімнастики від ТМ "Tia-Sport" стійкі до фізичних та механічних деформацій. Наповнювач щільний, цілісний. Він витримує силові навантаження внаслідок стрибків, перекатів, падінь. Швидко відновлює форму. В той же час поверхні не слизькі. Вони легко чистяться, дезінфікують. А підлогові мати для спортивного куточка надійно фіксуються до основи ігрового комплексу або шведської стінки за допомогою спеціальних кріплень.

Замовити мат спортивний дитячий у Вінниці ціна

Установка таких захисних покриттів знижує рівень травматизму на заняттях та тренуваннях. З їх допомогою вдається уникнути забиття, розтягувань, переломів та гематом. Фахівці рекомендують використати підлогові та настінні протектори і для домашнього заняття фізичною культурою, йогою, гімнастикою та зарядкою.

Коштують спортивні мати для дому недорого, оскільки їх щільність нижча, ніж у професійних покриттів. 

Відрізняються також і розміри. Професійні - більш габаритні, а для приватного застосування, як правило, підійдуть такі, що відповідають зростовим параметрам власника. Замовити м'які мати для квартири на сайті «Тіа-Спорт» можна через картку товару або в телефонному режимі, через менеджера компанії.