0
Корзина покупок пуста!
Звоните нам
Пишите нам
Приходите к нам
Харьков, Академика Павлова 82

Купити мати спортивні Ужгород

СписокТаблица
На странице:
Сортировка:

Мати спортивні для дому купити Ужгород недорого

Для того, щоб купити спортивні мати в Ужгороді необхідно скористатися послугами дилерів та дропшипперів. Представлені в регіоні інтернет-магазини не є виробниками. На відміну від ТМ "Тіа-Спорт", яка здійснює доставку продукції в усі обласні центри країни. В нашому каталозі - мати для спортивної гімнастики, професійні покриття для тренажерних залів, секцій, клубів. Кожен із зразків відповідає державним стандартам якості та має високі амортизаційні характеристики. Це означає, що поверхня виробу не ковзає ні по підлозі, ні під силовими навантаженнями спортсмена. Всі протектори міцні, щільні. Вони слабо вигорають на сонці, не вбирають вологу та забруднення. У користуванні їм досить вологого прибирання.

Підтримка рівня чистоти особлива важливо для дитячих виробів. Це - підлогові мати для спортивного куточка, розвиваючі, масажні та дидактичні килимки, балансувальні шляхи. Їх закуповують для ігрових центрів, сенсорних кімнат, тощо. Для учбових установ обирають більш компактні поверхні, що складаються. Вони виносяться та розкладаються в залі або на вулицю, як індивідуальне місце для занять фізкультурою та гімнастикою. Ціна на дитячі складені мати дозволяє здійснювати вигідну оптову закупівлю.

Замовити мат спортивний дитячий в Ужгороді ціна

Габаритні поверхні цього ж типу підходять для домашньої експлуатації дорослими. Їх купують для занять йогою, пілатесом, зарядкою, розтяжкою, тощо. Так як і професійні покриття, вони перешкоджають виникненню травм, захищають від протягів.

ТМ "Tia-Sport" пропонує купити спортивні мати для дому недорого на нашому сайті. Для клієнтів ми розробили ряд постійних програм знижок та акцій. Відстежити їх появу можна на головній сторінці сайту або дізнатися у менеджерів магазину. Проте, перш ніж замовити м'які мати для квартири варто проконсультуватися з професійним тренером. Підібирати правильну поверхню необхідно з розрахунку призначення протектора, зросту та ваги власника.

Цены на популярные товары в группе Спортивні мати Ужгород в Украине

Наименование товара Цена
Мат 100-100-10 см TIA-SPORT 926.00 грн
Мат 100-100-5 см TIA-SPORT 660.00 грн
Мат 100-100-8 см TIA-SPORT 879.00 грн
Мат 120-100-10 см TIA-SPORT 1025.00 грн
Мат 120-100-5 см TIA-SPORT 793.00 грн