0
Корзина покупок пуста!
Звоните нам
Пишите нам
Приходите к нам
Харьков, Академика Павлова 82

Купити мати спортивні Тернопіль

СписокТаблица
На странице:
Сортировка:

Мати спортивні для дому купити Тернопіль недорого

Купити спортивні мати в Тернополі можна не лише в місцевих магазинах. ТМ "Тіа-Спорт" - один з небагатьох українських виробників, який не обмежує регіони постачання підлогових та настінних протекторів. Ми співпрацюємо з окремими роздрібними та великими оптовими замовниками. Щодня ми відправляємо замовлення у будь-який куточок країни, де тільки є поштове відділення, здатне прийняти вантажі таких розмірів. Обрані мати для спортивної гімнастики будуть ретельно упаковані та доставлені у стислі строки.

Також як компанія-виготівник, ми пропонуємо пошиття поверхонь на замовлення. Як правило, це великогабаритні покриття. Або протектори, відшиті з урахуванням виступів та ніш, конвекторів та батарей, арочних переходів.

Замовити мат спортивний дитячий в Тернополі ціна

Також на сайті можна замовити м'які мати для квартири. Вони менш щільні, їх параметри співвідносні зросту людини. Домашні моделі легкі, транспортабельні. За бажанням вони виносяться для зберігання в шафу, комору, на балкон або антресоль. Особливо зручні в цьому плані вироби, що складаються. Їх також часто купують як індивідуальне місце для занять фізичною культурою в дошкільних та шкільних учбових установах. Ціна на дитячі складені мати дозволяє закуповувати їх навіть клієнтам з мінімальним бюджетом. Це не кажучи вже про наявність в нашому інтернет магазині постійних акцій та знижок.

Окрема категорія виробів відводитися на підлогові мати для спортивного куточка. Вони виготовляються спеціально під ігрові комплекси, шведські стінки та скеледроми. Як правило, це невеликі, але щільні зразки, здатні витримати стрибки та зіскоки. ТМ "Tia-Sport" нагадує, що спортивні мати для будинку недорого можна придбати тільки на сайті виробника. Це стосується й покупки професійних покриттів для великих профільних замовників та роздрібних клієнтів з одиничними замовленнями.

Цены на популярные товары в группе Спортивні мати в Тернополі в Украине

Наименование товара Цена
Мат 100-100-10 см TIA-SPORT 926.00 грн
Мат 100-100-5 см TIA-SPORT 660.00 грн
Мат 100-100-8 см TIA-SPORT 879.00 грн
Мат 120-100-10 см TIA-SPORT 1025.00 грн
Мат 120-100-5 см TIA-SPORT 793.00 грн