0
Корзина покупок пуста!
Звоните нам
Пишите нам
Приходите к нам
Харьков, Академика Павлова 82

Спортивні мати Рівне - купити мати спортивні ціна, недорого

СписокТаблица
На странице:
Сортировка:

Мати спортивні для дому купити Рівне недорого

Для того, щоб купити спортивні мати в Рівному не обов'язково годинами об'їжджати усі магазини міста. До того ж, великогабаритні поверхні відпускаються тільки по каталогах, безпосередньо від виробника. Моніторинг цін, матеріалів та параметрів виробів краще проводити через інтернет. ТМ "Тіа-Спорт" - один з кращих представників ринку спортивних протекторів, який з'єднав в собі статус компанії-виробника та реалізатора. Придбати мати для спортивної гімнастики у нас можуть як оптові, так і роздрібні замовники. На нашому сайті представлені моделі різного призначення, щільності, кольорової гами, тощо.

Замовити мат спортивний дитячий в Рівному ціна

Це - професійні покриття у фітнес-центри, спортклуби, секції та школи. Крім того, ми пропонуємо спортивні мати для дому недорого. Це менш щільні, килими та доріжки, що відповідають зросту людини, розвиваючі та учбові мати для малюків дошкільного та шкільного віку. А для безпечної гри малечі в розважальних центрах розроблений ряд яскравих килимів та доріжок. Особливий попит мають підлогові мати для спортивного куточка з елементами брусів, кілець, шведською стінкою, сходами та скошених поверхонь скеледрому. Такі конструкції встановлюються і в домашніх умовах. Щоб уникнути забиття та переломів, обов'язково повинен передбачатися захист ігрової зони.

Замовити м'які мати на квартири досить просто. Як правило, це менш щільні поверхні, які при цьому не втрачають амортизаційні властивості. Від професійних вони відрізняються габаритами. Найбільш зручні в цьому плані конструкції, що легко складаються. Ціна дитячі складені мати на сайті ТМ "Tia-Sport" робить вироби доступними для бюджету. У користуванні всі представлені протектори невибагливі, проте вимагають щоденного прибирання від пилу, вологи та поту. Особливо це стосується покриттів масового призначення. Вони повинні піддаватися чищенню спеціальними засобами або дезінфекції.

Цены на популярные товары в группе Спортивні мати в Рівному в Украине

Наименование товара Цена
Мат книжка 200-100-10 см TIA-SPORT 1837.00 грн
Мат с вырезом 120-100-10 см TIA-SPORT 1329.00 грн
Мат с вырезом 120-100-5 см TIA-SPORT 1065.00 грн
Мат с вырезом 120-100-8 см TIA-SPORT 1316.00 грн
Мат с вырезом для спорт уголка TIA-SPORT 1544.00 грн