0
Корзина покупок пуста!
Звоните нам
Пишите нам
Приходите к нам
Харьков, Академика Павлова 82

Купити мати спортивні Полтава

СписокТаблица
На странице:
Сортировка:

Мати спортивні для дому купити Полтава недорого

Купити спортивні мати в Полтаві вигідно в тих магазинах або у тих виробників, які знаходяться у безпосередній близькості до цього регіону. Це скоротить не лише вартість доставки, але й терміни отримання виробів. ТМ "Тіа-Спорт" - один з небагатьох українських виробників, який випускає мати для спортивної гімнастики, татамі, килими для боротьби, страхувальні та протекторні поверхні. Територіально ми розташовані в Харкові, але працюємо з клієнтами з усієї України. Серед наших замовників - учбові установи, спортивні школи, клуби, секції. А також дитячі розважальні комплекси, ігрові кімнати, розвиваючі студії.

Також на сайті можна замовити м'які мати для квартири. За щільністю вони набагато нижчі професійних аналогів, та призначені для занять простими фізичними вправами. Як правило, це невеликі поверхні, розраховані на приватного, а не на масового користувача. Коштують спортивні мати для будинку недорого, але при цьому вони забезпечують безпеку під час занять йогою, планкою, пілатесом, зарядкою, розтяжкою, тощо. Їх застосування дозволить уникнути забиття, гематом, подряпин та навіть переломів. При цьому килимки компактні. І за бажанням власника зберігаються в окремо відведеному місці.

Замовити мат спортивний дитячий у Полтаві ціна

Особливо зручні в цьому плані індивідуальні поверхні для учбових установ. Ціна на дитячі складені мати демократична, і дозволяє закуповувати їх для спортзалів державних та приватних шкіл. Протекторні вироби цього типу обов'язкові до установки. З їх допомогою знижується травматизм під час занять фізкультурою та спортом. Окрему категорію складають підлогові мати для спортивного куточка. Їх застосовують в якості пом'якшувального буфера в конструкції шведських стінок та дерев'яних або ж металевих ігрових комплексів. Правильно підібрати поверхню, визначитися з розмірами та товщиною вам допоможе менеджер-консультант сайту.

Цены на популярные товары в группе Спортивні мати в Полтаві в Украине

Наименование товара Цена
Мат дизайнерский складной TIA-SPORT 4593.00 грн
Мат для массажа складной в сумке TIA-SPORT 3313.00 грн
Мат игровой Трансформер 100-100-10 см TIA-SPORT 1150.00 грн
Мат книжка 200-100-10 см TIA-SPORT 1837.00 грн
Мат складной 120-100-8 см с 2-х частей TIA-SPORT 1253.00 грн