0
Корзина покупок пуста!
Звоните нам
Пишите нам
Приходите к нам
Харьков, Академика Павлова 82

Купити мати спортивні Одеса

СписокТаблица
На странице:
Сортировка:

Спортивні мати в Одесі - Часто задаваемые вопросы

Спортивні мати в Одесі лучшие модели в 2021 году?
Какие товары купить в 2021 году из категории Спортивні мати в Одесі?
Какие недорогие товары в категории Спортивні мати в Одесі?

ТОП товаров по низкой цене из категории Спортивні мати в Одесі

Где купить Спортивні мати в Одесі?

Вы можете купить Спортивні мати в Одесі в онлайн магазине tia-sport.com и в магазинах:

  • Харьков, Академика Павлова 82, Офис 310.

 

Мати спортивні для дому купити Одеса недорого

Купити спортивні мати в Одесі пропонують багато онлайн та оффлайн магазинів. Проте, до підбору професійного спортивного покриття варто відноситися з особливою уважністю. Низькосортний виробник або ненадійний постачальник стають причиною зайвих фінансових витрат і, що найстрашніше, травматичних наслідків для спортсменів. Тому варто звертати увагу не лише на місцевих представників ринку, але й на всеукраїнських.

ТМ "Тіа-Спорт" є одним з провідних виробників підлогових покриттів для різних видів спорту. Ми шиємо якісні, стійкі до амортизації та деформації поверхні для приватного та масового користування. Тут ви можете придбати мати для спортивної гімнастики, протектори, прямі й складені поверхні.

Замовити мат спортивний дитячий в Одесі ціна

Серед наших клієнтів – спортивні школи, тренувальні секції, гуртки, а також дитячі учбові установи. Також у нас ви можете замовити м'які мати для квартири. Їх невеликі габарити дозволяють проводити безпечні тренування та виконувати прості фізичні вправи в домашніх умовах. Не варто забувати, що купуючи спортивні мати для дому недорого, у тому числі й на сайті ТМ "Tia-Sport" необхідно порадитися з тренером відносно щільності та розмірів виробу. Невірно підібрана модель загрожує доставити ряд незручностей.

Особливу категорію протекторів складають підлогові мати для спортивного куточка. Це такі конструкції як "Непосидько", "Чемпіон", тощо. М'які поверхні в цьому випадку слугують захистом від травм при падінні дитини, зіскоках з турніка або канату, переворотах, стрибках. Захисні підлогові покриття обов'язкові до установки в дитячих учбових та розважальних установах. Вони захищають малечу від вивихів, розтягнень та переломів, та навіть від простудних захворювань, виникнення яких можливе при тривалому виконанні вправ на підлозі. Ціна на дитячі складані мати (найбільш популярний вид протекторів) варіюється від розмірів та товщини виробу. Підібрати потрібний вам допоможуть менеджери-консультанти сайту.

Купити мати спортивні Одеса цена в Украине

Наименование товара Цена Наличие В корзину
Мат для пилона Грация-4 TIA-SPORT 2406.00 грн Есть в наличии
Мат для пилона Грация-4 10 см TIA-SPORT 3539.00 грн Есть в наличии
Мат для пилона Pole Dаnce Грация-5 TIA-SPORT 2747.00 грн Есть в наличии
Мат игровой Трансформер 100-100-10 см TIA-SPORT 1150.00 грн Есть в наличии
Мат Домик с Кубиками TIA-SPORT 2422.00 грн Есть в наличии