0
Корзина покупок пуста!
Звоните нам
Пишите нам
Приходите к нам
Харьков, Академика Павлова 82

Купити мати спортивні Одеса

СписокТаблица
На странице:
Сортировка:

Мати спортивні для дому купити Одеса недорого

Купити спортивні мати в Одесі пропонують багато онлайн та оффлайн магазинів. Проте, до підбору професійного спортивного покриття варто відноситися з особливою уважністю. Низькосортний виробник або ненадійний постачальник стають причиною зайвих фінансових витрат і, що найстрашніше, травматичних наслідків для спортсменів. Тому варто звертати увагу не лише на місцевих представників ринку, але й на всеукраїнських.

ТМ "Тіа-Спорт" є одним з провідних виробників підлогових покриттів для різних видів спорту. Ми шиємо якісні, стійкі до амортизації та деформації поверхні для приватного та масового користування. Тут ви можете придбати мати для спортивної гімнастики, протектори, прямі й складені поверхні.

Замовити мат спортивний дитячий в Одесі ціна

Серед наших клієнтів – спортивні школи, тренувальні секції, гуртки, а також дитячі учбові установи. Також у нас ви можете замовити м'які мати для квартири. Їх невеликі габарити дозволяють проводити безпечні тренування та виконувати прості фізичні вправи в домашніх умовах. Не варто забувати, що купуючи спортивні мати для дому недорого, у тому числі й на сайті ТМ "Tia-Sport" необхідно порадитися з тренером відносно щільності та розмірів виробу. Невірно підібрана модель загрожує доставити ряд незручностей.

Особливу категорію протекторів складають підлогові мати для спортивного куточка. Це такі конструкції як "Непосидько", "Чемпіон", тощо. М'які поверхні в цьому випадку слугують захистом від травм при падінні дитини, зіскоках з турніка або канату, переворотах, стрибках. Захисні підлогові покриття обов'язкові до установки в дитячих учбових та розважальних установах. Вони захищають малечу від вивихів, розтягнень та переломів, та навіть від простудних захворювань, виникнення яких можливе при тривалому виконанні вправ на підлозі. Ціна на дитячі складані мати (найбільш популярний вид протекторів) варіюється від розмірів та товщини виробу. Підібрати потрібний вам допоможуть менеджери-консультанти сайту.

Цены на популярные товары в группе Спортивні мати в Одесі в Украине

Наименование товара Цена
Мат 120-100-10 см TIA-SPORT 932.00 грн
Мат 120-80-10 см TIA-SPORT 847.00 грн
Мат для пилона Pole Dаnce Грация-5 TIA-SPORT 2497.00 грн
Мат для пилона Грация-4 10 см TIA-SPORT 3217.00 грн
Мат для пилона Грация-4 TIA-SPORT 2187.00 грн