0
Корзина покупок пуста!
Звоните нам
Пишите нам
Приходите к нам
Харьков, Академика Павлова 82

Купити мати спортивні Миколаїв

СписокТаблица
На странице:
Сортировка:

Мати спортивні для дому купити Миколаїв недорого

ТМ "Тіа-Спорт" пропонує оптовим та роздрібним замовникам купити спортивні мати в Миколаєві. У каталозі інтернет-магазину представлені підлогові та настінні поверхні протекторного типу. Усі вироби шиються під ретельним виробничим контролем. Відстежується стан продукції, як в процесі пошиття, так і на етапі відправки клієнтові. Перевіряється стан швів та фурнітури, цілісність чохла. Мати для спортивної гімнастики оцінюються на відповідність амортизаційним показникам. Вони не слизькі, міцні, стійкі до силових навантажень під час стрибків та падінь.

Замовити мат спортивний дитячий в Миколаєві ціна

У виготовленні кожного протектора ТМ "Тіа-Спорт" відчуває колосальну відповідальність, оскільки велика частина продукції призначена для дитячого користування. Поверхні, які потрапляють в експлуатацію дітям, повинні відповідати нормам якості. Це і підлогові мати для спортивного куточка, і покриття в дитячих ігрових центрах, спортшколах, гуртках. А також - татамі та килими для боротьби в секціях бойових мистецтв. У приміщеннях малого планування застосовують транспортабельні, компактні поверхні. Ціна на дитячі складені мати прийнятна, що є ще одним з плюсів на користь вибору саме цих покриттів.

Особливу категорію складають поверхні розвиваючого типу для малюків. Вони підходять для занять і в домашніх умовах. Замовити м'які мати для квартири можна і на нашому сайті. Вони диференціюються за розміром та щільностю наповнювача, який і складає товщину виробу. Також розрізняється смислова складова килимка, а саме наявність додаткових елементів (шнурування, липучки, застібки, тощо). Спортивні мати для дому недорого ТМ "Tia-Sport" рекомендує купувати лише у виробника. Для клієнтів ми надаємо гарантійні зобов'язання на кожну картку товару.

Цены на популярные товары в группе Спортивні мати у Миколаєві в Украине

Наименование товара Цена
Мат складной 120-100-8 см с 2-х частей TIA-SPORT 1139.00 грн
Мат складной 150-100-10 см с 3-х частей TIA-SPORT 1462.00 грн
Мат складной 200-100-10 см с 4-х частей TIA-SPORT 1948.00 грн
Мат складной 200-100-5 см с 3-х частей TIA-SPORT 1449.00 грн
Мат складной детский 150-50-5 см с 3-х частей TIA-SPORT 650.00 грн