0
Корзина покупок пуста!
Звоните нам
Пишите нам
Приходите к нам
Харьков, Академика Павлова 82

Купити мати спортивні Львів

СписокТаблица
На странице:
Сортировка:

Мати спортивні для дому купити Львів недорого

Купити спортивні мати у Львові можна українського та зарубіжного виробництва. Близькість з польським кордоном дозволяє ввозити в магазини європейський товар. Проте його вартість набагато вища, ніж у місцевих виробників. А загальні характеристики наповнювача та чохла нічим не відрізняються від продукції українських фабрик. Крім того, мати для спортивної гімнастики - це об'ємний та габаритний вантаж, доставка якого з-за кордону обійдеться власникові в значну суму.

ТМ "Тіа-Спорт" - один з яскравих прикладів бездоганного за якістю українського виробника. Ціна на дитячі складені мати у нас значно нижче європейських, а стійкість до амортизаційних, деструктивних та силових навантажень відповідає державним нормам та стандартам. Також в каталозі компанії - професійні та тренувальні татамі, килими для боротьби, страхувальні мати, тощо;

Замовити мат спортивний дитячий у Львові ціна

Для дітей ми виготовляємо підлогові мати для спортивного куточка. Їх встановлюють під ігрові комплекси та шведські стінки, як вдома, так і в учбових установах, розважальних центрах, готельних комплексах та ін. Часто вони носять страхувальний характер. Їх щільність значно вища за середню.

Для виконання простих фізичних вправ, занять йогою, лікувальною фізкультурою, ТМ "Тіа-Спорт" пропонує замовити м'які мати для квартири. Це категорія виробів мінімальної щільності, які зберігають свої протекторні властивості та при цьому захищають власника від протягів в приміщенні. Встановлена компанією цінова політика дозволяє купляти спортивні мати для будинку недорого як для дорослих користувачів, так і для дітей.

Цены на популярные товары в группе Спортивні мати у Львові в Украине

Наименование товара Цена
Мат 100-100-10 см TIA-SPORT 926.00 грн
Мат 100-100-5 см TIA-SPORT 660.00 грн
Мат 100-100-8 см TIA-SPORT 879.00 грн
Мат 120-100-10 см TIA-SPORT 1025.00 грн
Мат 120-100-5 см TIA-SPORT 793.00 грн