0
Корзина покупок пуста!
Пишите нам
Приходите к нам
Харьков, Академика Павлова 82

Купити мати спортивні Луцьк Киев, Харьков - Украина.

СписокТаблица
На странице:
Сортировка:

Мати спортивні для дому купити Луцьк недорого

Пропонуємо вам купити спортивні мати в Луцьку від провідного виробника спортивних протекторних поверхонь та безкаркасних виробів ТМ "Тіа-Спорт". Асортимент наших товарів налічує кілька сотень позицій, кожна з яких підкріплена гарантійними зобов'язаннями перед клієнтом - 6 місяців з моменту здійснення покупки. На сайті представлені мати для спортивної гімнастики, татамі та килими для боротьби, страхувальні, прямі й складені мати, тощо. Кожна модель відповідає державним стандартам якості. Це щільні, поверхні, що не просідають та легко відновлюють форму внаслідок силової дії. Усі зразки не слизькі. Навіть при частому масовому використанні вони зберігають свої амортизаційні якості.

Також на сайті представлена окрема категорія протекторів для юних користувачів. Це - підлогові мати для спортивного куточка, розвиваючі килимки, доріжки, балансувальні шляхи. Вони носять дидактичний та розважальний характер. Їх купують як для домашнього користування, так і для дитячих центрів, клубів, спортивних секцій, садів та шкіл. Особливо зручні для учбових установ компактні поверхні. А доступна ціна на дитячі складені мати дозволяє здійснювати оптову закупівлю цієї групи товарів. Такі конструкції,  зручні у зберіганні та транспортування.

Замовити мат спортивний дитячий в Луцьку ціна

Вони можуть використовуватись як усередині приміщень, так і для занять фізкультурою на свіжому повітрі. Застосовують такі протектори і для домашньої експлуатації. Проте перш ніж замовити м'які мати для квартири варто проконсультуватися з тренером для підбору вірної щільності та розмірів виробу. Неправильний вибір може викликати дискомфорт під час занять спортом та втратити свою головну функцію - захист власника від травм. Іншими словами, коштують спортивні мати для дому недорого, але підбирати їх також необхідно ретельно, оцінюючи характеристики зразка. Менеджери "Tia-Sport" допоможуть придбати потрібну вам поверхню.