0
Корзина покупок пуста!
Звоните нам
Пишите нам
Приходите к нам
Харьков, Академика Павлова 82

Купити мати спортивні Кременчуг

СписокТаблица
На странице:
Сортировка:

Мати спортивні для дому купити Кременчуг недорого

Пропонуємо купити спортивні мати в Кременчуці від ТМ "Тіа-Спорт" - одного з найбільших виробників України. Асортимент нашої продукції складається з кількох сотень протекторів для домашнього та професійного застосування. В першу чергу - це мати для спортивної гімнастики, поверхні для тренажерних залів, клубів. Серед наших замовників - фітнес-центри та тренажерні зали, секції бойових єдиноборств.

Замовити мат спортивний дитячий в Кременчуці ціна

Безумовна перевага виробів - відповідність державним нормам та стандартам якості. Це надійні, щільні, стійкі до розривів зразки. Вони витримують щоденну масову експлуатацію, не просідають та тривалий час зберігають прийнятний вид. Крім того, усі протектори, в тому числі й дитячі, не ковзають по підлозі. А підлогові мати для спортивного куточка ще й надійно фіксуються до конструкції. Матеріали, що використовуються в пошитті дозволяють тримати протектори в чистоті, завдяки вологому прибиранню. Вони не вбирають воду та забруднення, стійкі до вигорань, механічних та фізичних впливів. Також на сайті ТМ "Tia-Sport" можна замовити м'які мати для квартири. Їх властивості не поступаються професійним поверхням. Відмінності полягають в розмірах моделей та товщині наповнювача. Він менш щільний, а габарити співвідносні зі зростом дорослого і дитини. Придбати спортивні мати для дому недорого можна тільки у нас.

Особливо зручні для короткострокових тренувань зразки, що складаються. Тому їх закуповують для учбових установ, де учні використовують покриття як індивідуальне місце для виконання вправ на уроках фізкультури. Ціна дитячі складені мати дозволяє уникнути значних витрат. Крім того наш інтернет-магазин готовий запропонувати клієнтам знижки та акційні програми.

Цены на популярные товары в группе Спортивні мати Кременчуг в Украине

Наименование товара Цена
Мат складной 120-100-8 см с 2-х частей TIA-SPORT 1139.00 грн
Мат складной 150-100-10 см с 3-х частей TIA-SPORT 1462.00 грн
Мат складной 200-100-10 см с 3-х частей TIA-SPORT 1809.00 грн
Мат складной 200-100-10 см с 4-х частей TIA-SPORT 1948.00 грн
Мат спортивный 200-100-10 см ПВХ TIA-SPORT 1800.00 грн