0
Корзина покупок пуста!
Звоните нам
Пишите нам
Приходите к нам
Харьков, Академика Павлова 82

Купити мати спортивні Івано-Франківськ

СписокТаблица
На странице:
Сортировка:

Мати спортивні для дому купити Івано-Франківськ недорого

Щоб купити спортивні мати в Івано-Франківську замовникові доведеться зробити складний вибір на користь того або іншого інтернет магазину. Але ТМ "Тіа-Спорт" рекомендує звертати увагу виключно на виробника, а не на особистий авторитет дилера. Наш сайт - один з небагатьох ресурсів, що сполучає в собі форми виробництва та реалізації. Іншими словами, ми продаємо тільки свою продукцію, та відповідаємо за її надійність. Для цього, в кожній картці товару, у тому числі й на мати для спортивної гімнастики, прописані не лише вартість, але й гарантійні зобов'язання. Вони складають 6 місяців з моменту здійснення покупки.

Замовити мат спортивний дитячий в Івано-Франківську ціна

Кожна виготовлена модель піддається виробничому контролю. Будь то велике покриття або менш об'ємні підлогові мати для спортивного куточка. Вони проходять ретельний огляд, як на етапі пошиття, так і при відвантаженні на доставку. Крім того, наші вироби відповідають державним стандартам якості. Вони витримують амортизаційні та силові навантаження. Протектори стійкі до проникнення вологи, слабо вигорають та не схильні до виникнення тріщин та розривів. Для покупця не є принциповим замовити м'які мати для квартири або для спортзалу. І ті і інші поверхні якісні та надійні. Термін їх експлуатації обумовлений інтенсивністю користування, та лонгується за рахунок зміни чохла або наповнювача. І професійні зразки, і спортивні мати для дому недорого можна придбати тільки в інтернет магазині "Tia-Sport".

У нашому каталозі - протектори для гімнастичних та тренажерних залів, спортклубів, секцій, шкіл. Для забезпечення безпеки дітей передбачений продаж розвиваючих дидактичних килимків для розважальних центрів, ігрових та сенсорних кімнат. Особливо порадує клієнтів ціна на дитячі складені мати. Їх застосовують для індивідуальних занять спортом в гуртках та секціях.

Цены на популярные товары в группе Спортивні мати в Івано-Франківську в Украине

Наименование товара Цена
Мат 100-100-10 см TIA-SPORT 926.00 грн
Мат 100-100-5 см TIA-SPORT 660.00 грн
Мат 100-100-8 см TIA-SPORT 879.00 грн
Мат 120-100-10 см TIA-SPORT 1025.00 грн
Мат 120-100-5 см TIA-SPORT 793.00 грн