0
Корзина покупок пуста!
Пишите нам
Приходите к нам
Харьков, Академика Павлова 82

Купити мати спортивні Дніпро Киев, Харьков - Украина.

СписокТаблица
На странице:
Сортировка:

Мати спортивні для дому купити Дніпро недорого

Купити спортивні мати в Дніпрі безпосередньо у виробника досить важко. Оскільки не завжди вдається знайти поверхні потрібних габаритів в магазинах. Тому більшість протекторних поверхонь шиється на замовлення за індивідуальними параметрами приміщення.

ТМ "Тіа-Спорт" - один з небагатьох представників українського ринку, який виготовляє мати для спортивної гімнастики, татамі, настінні та підлогові протектори, страхувальні, складані мати. У нас представлений переконливий асортимент захисних поверхонь з високими амортизаційними характеристиками, ступенем міцності та стійкості до деформацій. Також тут можна замовити м'які мати для квартири. З їх допомогою заняття фізичною культурою та спортом можна зробити безпечнішими в домашніх умовах.

Замовити мат спортивний дитячий в Дніпрі ціна

Окрім приватних користувачів клієнтами ТМ "Tia-Sport" є дитячі спортивні установи, в стінах яких передбачені спортзали та класи. Також - секції, клуби бойових мистецтв, гуртки, професійні та любительські спорт-центри, тренажерні зали,тощо. Досить великий сегмент клієнтів займають дитячі розважальні заклади, які закуповують підлогові мати для спортивного куточка. Наприклад, "Еверест", "Непосидько", "Капітан", "Чемпіон" та інші. Вони складаються з комбінації шведської стінки з гірками, драбинками, брусами та кільцями. Щоб не допустити травм та переломів під час зіскоків та стрибків і використовуються страхувальні покриття. Також закуповують такі спортивні мати для дому. Недорого придбати їх пропонуємо і на нашому сайті.

Цінова політика приємно здивує оптових та роздрібних покупців. Вартість виробів варіюється по розмірах, щільності та наявності додаткових деталей в конструкції. Яскравий приклад складає ціна на дитячі складені мати. А для найменших клієнтів розроблений ряд ігрових підлогових поверхонь. Переглянути асортимент продукції можна в каталозі сайту.