0
Корзина покупок пуста!
Звоните нам
Пишите нам
Приходите к нам
Харьков, Академика Павлова 82

Купити мати спортивні Чернігів

СписокТаблица
На странице:
Сортировка:

Мати спортивні для дому купити Чернігів недорого

ТМ "Тіа-Спорт" пропонує купити спортивні мати в Чернігові, як роздрібним, так і оптовим покупцям. Як виробник ми пропонуємо вигідні умови для своїх клієнтів. Асортимент сайту налічує безліч протекторних покриттів. Вони підходять і для особистої і для масової громадської експлуатації.

Це - мати для спортивної гімнастики, татамі, складені, прямі, страхувальні поверхні. Їх використовують для виконання простих фізичних вправ в домашніх умовах і для професійного спорту, тренувань та змагань. Замовити м'які мати для квартири або спортзалу можна на нашому сайті. Досвідчені консультанти допоможуть підібрати відповідну за щільністю поверхню. А можливості виробника дозволять надати ексклюзивний товар, відшитий під необхідні розміри та особливості призначення приміщення.

Замовити мат спортивний дитячий в Чернігові ціна

Серед наших замовників - учбові установи, що обставляють спортзали. А також - клуби, секції бойових мистецтв, тренажерні зали, фітнес-центри. Досить великий відсоток складають представники сфери дитячих розваг. Купуючи підлогові мати для спортивного куточка, вони прагнуть зробити знаходження дитини в ігровому комплексі безпечним. Такі протектори встановлюють під шведські стінки, тренажерні конструкції, перекладини, батути, тощо. За своєю текстурою вони щільні, здатні витримати амортизаційні та силові навантаження внаслідок стрибків, падінь, зіскоків, перекатів та ін.

При виборі підлогових покриттів підприємцям цього сектору імпонує і ціна на дитячі складені мати. Вона прийнятна не лише для роздрібного замовника, але й для оптового. Використання таких поверхонь поширене в приміщеннях малої площі. Це - ігрові кімнати, розвиваючі гуртки, школи раннього виховання дитини. Підходять вони і для домашніх вправ. Придбати спортивні мати для дому недорого можна на нашому сайті. При виборі варто спиратися на такі показники як: призначення приміщення, щільність виробу та його габарити. Як правило, вони відповідають зросту власника.

Цены на популярные товары в группе Спортивні мати в Чернігові в Украине

Наименование товара Цена
Мат 100-100-5 см TIA-SPORT 600.00 грн
Мат 120-80-10 см TIA-SPORT 847.00 грн
Мат для пилона Pole Dаnce Грация-5 TIA-SPORT 2497.00 грн
Мат для пилона Pole Dаnce Грация-6 TIA-SPORT 2923.00 грн
Мат для пилона Грация-4 10 см TIA-SPORT 3217.00 грн