0
Корзина покупок пуста!
Звоните нам
Пишите нам
Приходите к нам
Харьков, Академика Павлова 82

Дитячі розвиваючі модулі купити в Запоріжжі

СписокТаблица
На странице:
Сортировка:

Розвиваючий модуль для дітей в Запоріжжі для дитячих кімнат недорого

Купити дитячі м'які модулі в Запоріжжі пропонує один з кращих всеукраїнських компаній-виробників - ТМ "Тіа-Спорт". Наш сайт представлений кількома сотнями товарів розвиваючої, дидактичної та сенсорної спрямованості. Окрему категорію виробів складають спортивні м'які модулі для дітей. Вони призначені для відпочинку, спортивного виховання, фізичної реабілітації та активного проведення часу малюків. Це - м'які тренажери, смуги перешкод, доріжки балансувань, тунелі та гірки, сходи й скеледроми.

Для формування логічного мислення, інтелектуальних навичок та знань ми виготовляємо блокові конструктори, кубики з цифрами та алфавітом, габаритні настільні ігри. Позитивне тактильне сприйняття та вплив на нервову систему забезпечують сухі басейни з наповненням або підсвічуванням, м’яконабивні безкаркасні меблі й спеціальне освітлювальне устаткування.

М'який модульний конструктор для дітей Запоріжжя ціна

Завдяки цим товарам "Tia-Sport" відомий як інтернет магазин модулів для сенсорної кімнати, реабілітаційних інклюзивних ресурсних центрів для малечі з особливостями розвитку. Кожна виготовлена одиниця товару шиється з високоміцних нетоксичних матеріалів. Ми використовуємо щільне набиття, стійке до силових та амортизаційних навантажень, навіть при частій масовій експлуатації.

Вироби невибагливі у користуванні. Вони легко миються та дезінфікуються, при цьому зберігається цілісність та виключається знос тканин. Також усі розвиваючі м'які модулі для дитячих кімнат безпечні. В конструкціях відсутній дерев'яний або металевий каркас, моделі повністю м’яконабивні. Їх встановлення в розважальних центрах та спортивних залах дозволяє вберегти дітей від травм під час занять та ігор. А доцільно сформульована ціна на ігрові модулі для дитячого садочка дозволяє застосовувати конструкції в облаштуванні спортзалів освітніх установ.

Цены на популярные товары в группе Розвиваючі модулі для дитячих кімнат в Запоріжжі в Украине

Наименование товара Цена
Детский боксерский мешок L TIA-SPORT 385.00 грн
Детский боксерский мешок M TIA-SPORT 297.00 грн
Детский боксерский мешок XXL TIA-SPORT 550.00 грн
Кубик наборной 25-25 см TIA-SPORT 487.00 грн
Мат Геометрия 200-100-5 см TIA-SPORT 1773.00 грн