0
Корзина покупок пуста!
Звоните нам
Пишите нам
Приходите к нам
Харьков, Академика Павлова 82

Дитячі розвиваючі модулі купити у Вінниці

СписокТаблица
На странице:
Сортировка:

Розвиваючий модуль для дітей у Вінниці для дитячих кімнат недорого

Купити дитячі м'які модулі у Вінниці цікаво в першу чергу власникам ігрових комплексів в торгівельних центрах. Також це підприємці зі сфери ресторанного та готельного бізнесу, які передбачили окреме приміщення для сімейного сегменту відвідувачів. Навіть невелика кімната дозволяє притягнути увагу клієнтів та збільшити прибуток. Тому розвиваючі м'які модулі для дитячих кімнат стають первинно важливим в придбанні товаром. Проте підібрати надійного постачальника, з якісним товаром та вигідними умовами співпраці у Вінниці важко. Для цього краще звернутися до всеукраїнського пошуку.

ТМ Tia - Sport" - це інтернет магазин модулів для сенсорної кімнати, дитячих садочків, розвиваючих гуртків, студій раннього розвитку дитини. Також нашу продукцію закуповують медичні інклюзивні ресурсні центри, де педіатри та фахівці вузького профілю проводять щоденну роботу з реабілітації та адаптації малюків з особливостями розвитку. Наш каталог налічує декілька сотень оригінальної ігрової продукції.

М'який модульний конструктор для дітей Вінниця ціна

Це - спортивні м'які модулі для дітей, балансуючі гойдалки, фігурки тварин та машин, що трансформуються. Також на сайті представлені сухі басейни, гірки і сходинки, смуги перешкод. Усі вироби легкі та транспортабельні, і використовуються як в приміщенні, так і на вулиці. Вони відмінно справляються з функцією фізичної підготовки малюків і при цьому безпечні в експлуатації. Відсутність твердого каркасу, гострих кутів, цвяхів, скоб і пружин в конструкції виключає травматизм під час активних ігор та заняття спортом. Це особливо важливо для місць з масовою дитячою відвідуваністю.

Ціна на ігрові модулі для дитячого саду, торгово-розважального або розвиваючого центру на сайті ТМ "Тіа-Спорт" нижче аніж вартість товару в конкурентів та дилерів. Як виробники ми не лише пропонуємо якісний продукт, але й забезпечуємо його реалізацію за вигідною вартістю.

Цены на популярные товары в группе Розвиваючі модулі для дитячих кімнат у Вінниці в Украине

Наименование товара Цена
Модульный конструктор Блок-9 TIA-SPORT 11259.00 грн
Модульный конструктор Блок-3 TIA-SPORT 15813.00 грн
Модульный конструктор Блок-4 TIA-SPORT 8855.00 грн
Модульный конструктор Блок-5 TIA-SPORT 8223.00 грн
Модульный конструктор Грузовой Корабль TIA-SPORT 4048.00 грн