0
Корзина покупок пуста!
Звоните нам
Пишите нам
Приходите к нам
Харьков, Академика Павлова 82

Дитячі розвиваючі модулі купити в Одесі

СписокТаблица
На странице:
Сортировка:

Розвиваючі модулі для дитячих кімнат в Одесі - Часто задаваемые вопросы

Розвиваючі модулі для дитячих кімнат в Одесі лучшие модели в 2021 году?
Какие товары купить в 2021 году из категории Розвиваючі модулі для дитячих кімнат в Одесі?
Какие недорогие товары в категории Розвиваючі модулі для дитячих кімнат в Одесі?

ТОП товаров по низкой цене из категории Розвиваючі модулі для дитячих кімнат в Одесі

Где купить Розвиваючі модулі для дитячих кімнат в Одесі?

Вы можете купить Розвиваючі модулі для дитячих кімнат в Одесі в онлайн магазине tia-sport.com и в магазинах:

  • Харьков, Академика Павлова 82, Офис 310.

 

Розвиваючий модуль для дітей в Одесі для дитячих кімнат недорого

Інтернет магазин модулів для сенсорної кімнати, ігрових і розважальних зон в торгівельних центрах, дитячих садів, гуртків та студій ТМ "Тіа-спорт" запрошує ознайомитися з асортиментом нашого сайту. Каталог продукції представлений товарами власного виробництва, кожен з яких відповідає державним та європейським нормам та стандартам якості. Вироби шиються під особливим контролем. Їх цілісність та надійність перевіряється навіть на етапі відправки замовлення клієнтові.

Всі розвиваючі м'які модулі для дитячих кімнат безпечні в експлуатації та виготовляються з міцних, нетоксичних матеріалів без стороннього запаху. Це виключає виникнення роздратувань та алергічних реакцій, до яких схильні діти. Крім того, моделі легкі, транспортабельні, невибагливі у користуванні. Їх застосовують як усередині приміщень, так і зовні. Вони слабо вигорають на сонці, не вбирають вологу, стійко переносять контакт із твердою поверхнею. Цим особливостям відповідають й спортивні м'які модулі для дітей, які часто застосовуються для занять фізичною культурою та спортом на свіжому повітрі. Це - тренажерні конструкції, балансуючі доріжки та смуги перешкод, тунелі та гірки, переходи тощо. Їх м'якість, відсутність твердої каркасної основи забезпечує безпечне проведення занять, попереджає травматизм під час падінь, зіскоків, переворотів та інше.

М'який модульний конструктор для дітей Одеса ціна

В той же час мобільність модулів дозволяє задіяти малечу в дидактичних та розвиваючих іграх, де переставляються блоки й елементи. Наприклад, повчальні кубики, габаритні ігри й набори, конструктори та трансформери. Ці елементи активно використовуються в навчальних програмах дитячих учбових установ.

Ціна на ігрові модулі для дитячого садочка, яку ТМ "Тіa-Sport" пропонує як виробник, дозволяє не обмежувати матеріальні фонди, та закуповувати вироби в одному або кількох екземплярах. Окрім великих оптових продажів ми пропонуємо купити дитячі м'які модулі в Одесі й одиничним роздрібним покупцям. Облаштування кімнати сухими басейнами, балансирами, крісло-мішками та гойдалками забезпечить повноцінний розвиток дитини та створить сприятливу атмосферу в домі.

Дитячі розвиваючі модулі купити в Одесі цена в Украине

Наименование товара Цена Наличие В корзину
Модульный конструктор Грузовой Корабль TIA-SPORT 4453.00 грн Есть в наличии
Модульный конструктор Блок-9 TIA-SPORT 12385.00 грн Есть в наличии
Модульный конструктор Блок-5 TIA-SPORT 9045.00 грн Есть в наличии
Модульный конструктор Блок-4 TIA-SPORT 9741.00 грн Есть в наличии
Модульный конструктор Блок-3 TIA-SPORT 17394.00 грн Есть в наличии