0
Корзина покупок пуста!
Звоните нам
Пишите нам
Приходите к нам
Харьков, Академика Павлова 82

Дитячі розвиваючі модулі купити в Одесі

СписокТаблица
На странице:
Сортировка:

Розвиваючий модуль для дітей в Одесі для дитячих кімнат недорого

Інтернет магазин модулів для сенсорної кімнати, ігрових і розважальних зон в торгівельних центрах, дитячих садів, гуртків та студій ТМ "Тіа-спорт" запрошує ознайомитися з асортиментом нашого сайту. Каталог продукції представлений товарами власного виробництва, кожен з яких відповідає державним та європейським нормам та стандартам якості. Вироби шиються під особливим контролем. Їх цілісність та надійність перевіряється навіть на етапі відправки замовлення клієнтові.

Всі розвиваючі м'які модулі для дитячих кімнат безпечні в експлуатації та виготовляються з міцних, нетоксичних матеріалів без стороннього запаху. Це виключає виникнення роздратувань та алергічних реакцій, до яких схильні діти. Крім того, моделі легкі, транспортабельні, невибагливі у користуванні. Їх застосовують як усередині приміщень, так і зовні. Вони слабо вигорають на сонці, не вбирають вологу, стійко переносять контакт із твердою поверхнею. Цим особливостям відповідають й спортивні м'які модулі для дітей, які часто застосовуються для занять фізичною культурою та спортом на свіжому повітрі. Це - тренажерні конструкції, балансуючі доріжки та смуги перешкод, тунелі та гірки, переходи тощо. Їх м'якість, відсутність твердої каркасної основи забезпечує безпечне проведення занять, попереджає травматизм під час падінь, зіскоків, переворотів та інше.

М'який модульний конструктор для дітей Одеса ціна

В той же час мобільність модулів дозволяє задіяти малечу в дидактичних та розвиваючих іграх, де переставляються блоки й елементи. Наприклад, повчальні кубики, габаритні ігри й набори, конструктори та трансформери. Ці елементи активно використовуються в навчальних програмах дитячих учбових установ.

Ціна на ігрові модулі для дитячого садочка, яку ТМ "Тіa-Sport" пропонує як виробник, дозволяє не обмежувати матеріальні фонди, та закуповувати вироби в одному або кількох екземплярах. Окрім великих оптових продажів ми пропонуємо купити дитячі м'які модулі в Одесі й одиничним роздрібним покупцям. Облаштування кімнати сухими басейнами, балансирами, крісло-мішками та гойдалками забезпечить повноцінний розвиток дитини та створить сприятливу атмосферу в домі.

Цены на популярные товары в группе Розвиваючі модулі для дитячих кімнат в Одесі в Украине

Наименование товара Цена
Модульный конструктор Блок-9 TIA-SPORT 11259.00 грн
Модульный конструктор Блок-2 TIA-SPORT 10753.00 грн
Модульный конструктор Блок-3 TIA-SPORT 15813.00 грн
Модульный конструктор Блок-4 TIA-SPORT 8855.00 грн
Модульный конструктор Блок-5 TIA-SPORT 8223.00 грн