0
Корзина покупок пуста!
Пишите нам
Приходите к нам
Харьков, Академика Павлова 82

Дитячі розвиваючі модулі купити у Львові Киев, Харьков - Украина.

СписокТаблица
На странице:
Сортировка:

Розвиваючий модуль для дітей у Львові для дитячих кімнат недорого

Інтернет магазин модулів для сенсорної кімнати, ігрових та розважальних приміщень, дитячих садочків та розвиваючих гуртків ТМ "Tia-Sport" пропонує до придбання товар власного виробництва. На нашому сайті представлені сотні унікальних моделей, розроблених з урахуванням вимог замовників відносно форми, розмірів та призначення. Вся продукція безпечна та приємна для користування. У виробах відсутній твердий дерев'яний каркас та гострі кути.

Зразки м'які, легкі та транспортабельні. Навіть великогабаритні спортивні м'які модулі для дітей мають мінімальну вагу, і застосовуються як всередині приміщення, так і на відкритому повітрі. Вироби шиються під особливим виробничим контролем з якісних та міцних матеріалів. Вони не викликають алергію, роздратування, не мають запаху. А стійкість до пошкоджень, силових та амортизаційних навантажень підтверджує те, що розвиваючі м'які модулі для дитячих кімнат від ТМ "Тіа-Спорт" мають необмежений термін експлуатації.

М'який модульний конструктор для дітей Львів ціна

При цьому вироби невибагливі в користуванні. А обробка миючими та дезінфікуючими засобами не пошкоджує поверхню. Найбільш популярними конструкціями вважаються - сухі басейни, м'які конструктори, повчальні й дидактичні панно, кубики й габаритні ігри. Також каталог компанії представлений товарами для активного фізичного розвитку дитини. Це модульні тренажери, балансири, гойдалки, гірки, смуги перешкод тощо.

Купити дитячі м'які модулі у Львові ми рекомендуємо торгово-розважальним центрам, готелям та ресторанам сімейного типу, таборам, санаторіям, освітнім установам для малюків. Так, ціна на ігрові модулі для дитячого садочка приємного порадує як бюджетні, так і приватні заклади. А для постійних клієнтів та оптовиків ми розробили окрему програму знижок, яка дозволяє не лише зробити вигідне замовлення, а ще й налагодити умови для постійної співпраці.