0
Корзина покупок пуста!
Пишите нам
Приходите к нам
Харьков, Академика Павлова 82

Дитячі розвиваючі модулі купити у Кривому Розі Киев, Харьков - Украина.

СписокТаблица
На странице:
Сортировка:

Розвиваючий модуль для дітей у Кривому Розі для дитячих кімнат недорого

ТМ "Tia-Sport" - це молодий, але вже авторитетний інтернет магазин модулів для сенсорної кімнати, розважальних парків в торгівельних центрах, ігрових та спортивних клубів для малюків дошкільного та молодшого шкільного віку. У нашому каталозі представлено кілька сотень товарів власного виробництва. Всі вони відшиті під особливим контролем, й пройшли тестування на предмет якості, надійності та стійкості до силових та амортизаційних навантажень.

Це - спортивні м'які модулі для дітей і сухі басейни, сходи та гірки. Також для фізичної підготовки малюків або їх реабілітації внаслідок травм розроблені смуги перешкод, балансири, тренажерні блокові конструкції. Для розумового розвитку представлений ряд дидактичних та розвиваючих ігор, навчальних кубиків, модульних конструкторів та трансформерів. Також розвиваючі модулі для дитячих кімнат складаються з фігурок тварин, машин, комах, гойдалок, розбірних будинків, тощо.

М'який модульний конструктор для дітей Кривий Ріг ціна

Всі вироби безпечні для експлуатації навіть малюками, що не досягли одного року. Це легкі, зручні, транспортабельні блоки. Вони приємні на дотик, та відшиті з міцних та нетоксичних матеріалів, що не мають запаху. Це вкрай важливо для приміщень, де дитина проводить велику частину свого часу. Наприклад, для освітніх установ дошкільного та молодшого шкільного віку.

Ціна на ігрові модулі для дитячого саду на сайті ТМ "Тіа-Спорт" влаштує бюджети як державних, так і приватних представників цього сегменту. Крім того, модулі можна використати як усередині приміщення, так і на відкритому повітрі. А це ще один плюс для підприємців, що планують облаштувати розважальні сімейні зони в готельній та туристичній сфері. Купити дитячі м'які модулі в Кривому Розі ми рекомендуємо не лише одиничним роздрібним покупцям для домашньої експлуатації, але й оптовикам.

Для великих клієнтів, дилерів, дропшипперов ми розробили окремі системи знижок. Вони дозволяють не лише здійснити вигідну покупку на нашому сайті, алей створити основу для подальшої постійної співпраці.