0
Корзина покупок пуста!
Пишите нам
Приходите к нам
Харьков, Академика Павлова 82

Дитячі розвиваючі модулі купити у Києві Киев, Харьков - Украина.

СписокТаблица
На странице:
Сортировка:

Розвиваючий модуль для дітей у Києві для дитячих кімнат недорого

Виробник безкаркасних м’яконабивних виробів ТМ "Tia-Sport" пропонує купити дитячі м'які модулі в Києві за вигідною ціною. Наш каталог представлений різноплановими виробами для оформлення дитячих садочків, спортивних класів і залів, розважальних кімнат в торгівельних центрах, куточків дитини в ресторанах, кафе, готелях тощо. Також на сайті розміщений величезний асортимент освітлювального та тактильного обладнання від кращих світових постачальників. Він дозволяє позиціонувати ТМ "Тіа-Спорт" на українському ринку ще й як інтернет магазин модулів для сенсорної кімнати та реабілітаційних медичних центрів, де працюють з малюками з особливостями психоемоційного та фізичного розвитку. Умовно модульну продукцію сайту можна розділити на дві категорії – фізичного та інтелектуального виховання дитини.

М'який модульний конструктор для дітей Київ ціна

Спортивні м'які модулі для дітей представлені тренажерними блоковими конструкціями, балансувальними доріжками , сходинками та скелєдромними нахильними поверхнями. Сюди ж відносяться тунелі та драбинки, гойдалки, гірки тощо. Розумовий розвиток малюків забезпечують дидактичні панно, кубики та логічні конструктори, великогабаритні інтерактивні ігри, а також набори для сюжетно-ролевих ігор. Вони, як правило, використовуються в навчальних програмах дошкільних установ. Ціна на ігрові модулі дитячого садочка від постачальника набагато нижче, вартості роздрібного реалізатора або дилера. Вона дозволяє повноцінно облаштувати класи і забезпечити всебічне виховання дошкільнят.

При цьому усі вироби безпечні й невибагливі в експлуатації. Вони стійко витримують масове використання, силові навантаження під час стрибків, переворотів, перекатів і падінь. Діти можуть самостійно переставляти елементи, переносити в інше приміщення або виносити на вулицю. А застосований у виробництві шкірозамінник не вбирає вологу, харчові забруднення, піт. Фарба і фломастери без зусиль відтираються з поверхні. Набивання щільне із слабким рівнем осідання. Завдяки цим властивостям розвиваючі м'які модулі для дитячих кімнат від ТМ "Tia-Sport" вважаються одними з кращих в Україні.