0
Корзина покупок пуста!
Звоните нам
Пишите нам
Приходите к нам
Харьков, Академика Павлова 82

Дитячі розвиваючі модулі купити в Дніпрі

СписокТаблица
На странице:
Сортировка:

Розвиваючий модуль для дітей в Дніпрі для дитячих кімнат недорого

ТМ "Тіа-Спорт" пропонує купити дитячі м'які модулі в Дніпрі за ціною виробника. Каталог нашого сайту представлений м’яконабивними меблями, блоковими елементами та обладнанням. Вони цікаві дитячим садочкам, сенсорним та ігровим кімнатам, івент-ділянкам в торгових комплексах. Їх купують розвиваючі гуртки, спортивні школи та секції, реабілітаційні медичні клініки. Також придбати розвиваючі м'які модулі для дитячих кімнат прагнуть власники ресторанів та кафе, готелів, хостелів, санаторіїв та таборів.

Всі вироби шиються із дотриманням норм системи якості продукції. Ми перевіряємо надійність швів, стійкість до силових та амортизаційних навантажень, щільність наповнення, цілісність фурнітури. Кожен зразок, направлений замовникові, - представляє обличчя компанії та її авторитет на всеукраїнському ринку.

М'який модульний конструктор для дітей Дніпро ціна

Каталог "Tia-Sport" умовно розділений на спортивні м'які модулі для дітей, розвиваючі, й розважальні конструкції. Це - модульні тренажери, гірки та сходи, переходи, батути і скеледроми, тунелі тощо. Також - навчальні кубики з буквами й цифрами, дидактичні панно та килимки, конструктори, габаритні інтерактивні ігри та ін. Окремий сегмент складають сухі басейни з кульками або підсвічуванням. Їх реалізація позиціонує сайт, як інтернет магазин модулів для сенсорної кімнати.

Кожен товар безпечний в експлуатації. Усі вироби м’яконабивні та без твердого каркасу, цвяхів, металевих вставок або пружин. Це означає, що їх використання не лише виключає отримання травм під час ігор, але й сприяє зниженню силових навантажень при ударах або падінні дитини. Тому модулі носять не лише розважальний характер, але й є спортивними протекторами. Як виробник, наш сайт готовий надати вигідну вартість виробів оптовим та роздрібним покупцям. Так, ціна на ігрові модулі для дитячого садочка, для торгово-розважального центру або одиничного приватного користувача набагато нижча вартості товарів у конкурентів або дилерів. Переконатися в цьому можна переглянувши асортимент нашої продукції.

Цены на популярные товары в группе Розвиваючі модулі для дитячих кімнат в Дніпрі в Украине

Наименование товара Цена
Детский боксерский мешок L TIA-SPORT 385.00 грн
Детский боксерский мешок M TIA-SPORT 297.00 грн
Детский боксерский мешок XXL TIA-SPORT 550.00 грн
Кубик наборной 25-25 см TIA-SPORT 487.00 грн
Мат Геометрия 200-100-5 см TIA-SPORT 1773.00 грн